• +48 574 88 128
  • kontakt@labellasi.pl
  • Pn - Pt: 9:00 - 18:30

Nasze zabiegi

zmarsczki-box

Zmarszczki – (Wypełnianie kwasem hialuronowym 1ml)

Zmarszczki nie będą już Twoim problemem. Pozbędziemy się ich już w kilka minut. Zniwelujemy zarówno większe jak i mniejsze zmarszczki co nada Ci młodzieńczego wyglądu.

bruzdy-nosowe-boxy

Bruzdy warogowo-nosowe – (Wypełnianie kwasem hialuronowym 1ml)

Nawet młode osoby borykają się z tym problemem. Bruzdy znajdujące się miedzy nosem a ustami powodują,że nasza twarz wygląda na smutną. Dodają nam też lat. Wygładzenie twarzy w tym obszarze od razu optycznie odmładza ją i nadaje jej bardziej wypoczęty wygląd.

nos-labox

Nos – (Wypełnianie kwasem hialuronowym 1 ml)

Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego w obszarze nosa możemy zniwelować garbek, podnieść jego czubek jak i również optycznie wysmuklić nosek. Możemy także skorygować widoczne nierówności. Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy

policzki-box

Policzki – (Wypełnianie kwasem hialurownowym 1ml)

Podanie kwasu w obszarze policzków nada im objętości co spowoduje ,że nasza buzia będzie wyglądała na młodszą i promienną.

koscipoliczkowe-box

Kości policzkowe – (Wypełnianie kwasem hialuronowym 1ml)

Modelowanie tej części twarzy pozwoli nam poprawić owal twarzy jak i również podkreślić kości policzkowe co wysmukli naszą buzię i doda nam kobiecości.

ustabox

Usta: (Wypełnianie kwasem hialuronowym 1 ml)

Zabieg ten daje nam wiele możliwości. Możemy zarówno zwiększyć objętość czerwieni wargowej jak i również poprawić kontur ust. Dzięki temu  zabiegowi jesteśmy w stanie skorygować asymetrię , podnieść kąciki ust co nada naszej buzi promiennego i radosnego wyglądu.

zuchwa.box

Żuchwa: (Wypełnianie kwasem hialuronowym 1 ml)

Wiele kobiet boryka się z problemem zaniku linii żuchwy jak i również powstającymi w tej okolicy „chomikami”. Modelując tą część twarzy nadamy naszemu wyglądowi charakteru i klasy.

podbrodek-labox

Broda: (Wypełnianie kwasem hialuronowym 1 ml)

Podanie kwasu hialuronowego w obrębie brody jest alternatywą dla wszczepienia implantu w obrębie podbródka. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie zniwelować tzw. dołeczek. Możemy uzyskać efekt smuklejszej i wydłużonej twarzy.Najlepsze efekty będą widoczne u osób mających szeroki i kwadratowy podbródek.

Informacje ogólne

Odpowiadamy na najważniejsze pytania naszych Klientek.

Zobacz cennik

Sprawdź koszt oferowanych zabiegów w LaBellaSi.

ZAPISZ SIĘ

Teraz

Przejdź do formularza kontaktowego u i umów się na wizytę